Výroba a predaj bytového textilu

Polášek Holešov sa zaoberá výrobouveľkoobchodom s bytovým textilom u od roku 1997. Dnes sa sústreďujeme prevažne na vlastnú výrobu – šitie prestieradiel a obliečok najvyššej kvality a gramáže na našom trhu. Vyrábame obrusy na mieru z vodeodolných materiálov.

Vybavovanie hotelov, penziónov, domovov pre dôchodcov, ubytovacích a stravovacích zariadení – rýchla realizácia.

Naša spoločnosť je kapacitne schopná vybavovať veľké hotely, penzióny, domovy pre dôchodcov či iné ubytovacie zariadenia. Vďaka vlastnej výrobe sme schopní realizovať dodávky v krátkych termínoch, a to vrátane dovozu výrobkovzáruky kvality výrobkov.

Výroba prestieradiel v mnohých materiáloch a farbách.

Výroba froté prestieradiel

Froté prestieradlá firmy Polášek sú vyrábané z polyamidom, ktorý je omnoho kvalitnejšou zložkou ako polyester. Froté prestieradlá s prímesou polyamidu sú pevnejšie a dokonalo prefarbené. Vďaka tomu majú dlhšiu životnosť a dlhodobú stálofarebnosť. Vysoký podiel bavlny zaručuje hebkosť a jemnosť froté prestieradla. Český výrobok vysokej kvality – 220g/m2. Šitie atypických rozmerov vo všetkých farbách. Zloženie: 85% bavlna, 15% polyamid.

Výroba Jersey prestieradiel

Jersey prestieradlá sú vyrobené zo 100% bavlny. Tieto prestieradlá sú hladké, vzdušné a príjemné na dotyk. Tieto vlastnosti oceníte predovšetkým v letných mesiacoch. Jersey prestieradlá odporúčame k saténovým, alebo flanelovým obliečkam . Vysoká gramáž prestieradiel 150g/m2 zaručuje kvalitu aj po mnohých praniach. Vďaka tomu, že sme výrobcami prestieradiel, dokážeme ušiť takmer každý rozmer. Výška rohov prestieradiel je 28 cm, čo umožňuje dokonale pokrytie matraca s výškou 18 cm.

Výroba prestieradiel Jersey s elastanom  

Napínacie Jersey prestieradlá s elastanom majú vysokú gramáž 185g/m2 a vďaka elastanu majú zvýšenú pružnosť. Lepšie obopnú matrac a držia tvar. Vďaka vysokým rohom prestieradlá obopnú matrac až do výšky 20 cm. Prestieradlá majú všitú gumu v tunelíku. Tieto Jersey prestieradlá odporúčame k saténovým alebo flanelovým obliečkam. Český výrobok vysokej kvality. Pranie na 40°C.

Výroba bavlnených prestieradiel

Kvalitné bavlnené prestieradlo 150g/m2 je ušité ako plachta. Bavlna, ktorá je použitá na výrobu je charakteristická vysokou hustotou a gramážou. Vďaka tomu, že sme výrobcami týchto prestieradiel je možné zhotoviť takmer každý, Vami požadovaný rozmer. Bielu farbu možno prať na 90°C.

Výroba micro prestieradiel

Napínacie prestieradlo z mikrovlákna je veľmi príjemné na dotyk. Rýchlo schnúce, jednoduché na údržbu. Je vhodné pre alergikov. Guma všitá v tunelíku. Vysoká gramáž 270g/m2. Prestieradlá z mikrovlákna sú vhodné pre chladnejšie počasie. Český výrobok vysokej kvality.

Výroba chráničov matracov

Chrániče matracov majú širokú škálu využitia. Sú vhodné pre dlhodobo ležiacich, do detských postieľok, ale taktiež pre všedné využitie. Ležiaca časť tvorí po polyuretánový náter, ktorý je nepriepustný, ale zároveň priedušný! Vďaka tomu dokonale ochráni Vašu matrac a nedochádza k zadržovaniu vlhkosti.  Ďalej vyrábame prestieradlá s polyuretánovým náterom. Možnosť prania na 90°C. Možnosť atypických rozmerov.

Výroba obliečok – české obliečky vysokej kvality

Obliečky šijeme v mnohých dezénoch. Kvalita spracovania a výstupná kontrola zaručuje spokojnosť všetkých zákazníkov. Krepové obliečky sú jednoduché na údržbu a nie je potreba žehliť. Pre zákazníkov požadujúcich klasiku ponúkame aj bavlnené obliečky takmer vo všetkých našich vzoroch. Vyrobené zo 100% bavlny. Šitie atypických obliečok zo všetkých našich vzorov.

Výroba krepových obliečok

Krepové obliečky sú obľúbené vďaka svojej jednoduchej údržbe. Krepové obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny s vysokou plošnou hmotnosťou. Jedná sa o kvalitný vyzrážaný materiál, ktorý je vhodný do ubytovacích zariadení, hotelov, domovov pre dôchodcov, penziónov atď. Možnosť šitia atypických rozmerov.

Výroba bavlnených obliečok

Bavlnené obliečky sú klasikou, ktorá je stále obľúbená. V našej ponuke sú kvalitné materiály s vysokou plošnou hmotnosťou. To zaručuje stálosť aj po mnohých vypraniach. Možnosť šitia atypických rozmerov.

Výroba mikro obliečok (mikro plyšových obliečok)

Obliečky mikroplyš majú vynikajúce hrejivé vlastnosti, hebké a príjemné na dotyk. Jedna strana obliečok jednofarebná a druhá strana obliečok je so vzorom. Vďaka tomu, že sme výrobcami, dokážeme pre Vás ušiť rôzne kombinácie vzorov a farieb. Obliečky mikroplyš sú opatrené zipsovým uzáverom. Pranie na 40°C.

Výroba teflonových obrusov a bavlnených obrusov

Obrusy šijeme v mnohých farbách aj vzoroch. Je iba na Vás zvoliť ten správny rozmer vzor obrusu. U všetkých našich výrobkov ručíme za kvalitu. Ponúkame obrusy z týchto materiálov: Teflón, Teflón Du Pont, 50% bavlna 50% polyester, 100% bavlna.  Všetky materiály na výrobu obrusov sú skladom v dostatočnom množstve. Vďaka tomu sme schopní vybaviť hotely, penzióny, domovy pre dôchodcov, reštaurácie a iné zariadenia v krátkom časovom horizonte.

Teflonové obrusy

Teflonové obrusy našej výroby sú vysoko kvalitné vďaka svojej gramáži 220g/m2. Táto vysoká hustota teflonového obrusu zaručí, že obrusy nekĺžu po stole a pôsobia vysoko kvalitným dojmom. Vďaka vode odpudivej úprave obrusov nevsakujú tekutiny. V prípade poliatia, stačí obrus zotrieť utierkou alebo obrúskom. Tieto teflónové obrusy s vode odpudivou úpravou sú veľmi jednoduché na údržbu. Vzhľadom k tomu, že sme výrobcami, dokážeme Vám vyrobiť obrus priamo na mieru. Pranie na 40°C.

Damaškové obrusy 100% bavlna

Obrusy sú vyrobené zo 100% bavlny s vysokou gramážou (190g/m2). Jedná sa o veľmi kvalitné obrusy vhodné do hotelov, reštaurácií, ale aj do domácností. Obrusy je možné prať na 90°C. Možnosť šitia atypických rozmerov.